Міжнародні вантажні перевезення

Автомобільні перевезення здійснюються власним транспортом компанії, а також із залученням національних і закордонних автоперевізників.

ТОВ «Helion Україна» здійснює міжнародні автомобільні перевезення комплектних і збірних вантажів (FTL / LTL) із країн Західної та Східної Європи а також країн СНД.

ТОВ «Helion Україна» на регулярній основі здійснює міжнародні автоперевезення збірних вантажів з Італії, Німеччини, Голландії, Бельгії, Франції та Англії, користуючись мережею партнерських складів. В Україні ми пропонуємо послуги з розміщення вантажів на наших складах і складах наших партнерів для забезпечення їх подальшої доставки по регіонах.

Ми надаємо повний комплекс послуг « від дверей до дверей ». Беручи на себе Ваше замовлення на міжнародні вантажні автоперевезення, ми гарантуємо, що вони будуть виконані точно в строк і відповідно до розробленого Вами графіком. Крім того, ми приймаємо на себе відповідальність за збереження Вашого вантажу, надаючи послугу страхування під час автоперевезення вантажів.

Компанія надає міжнародні перевезення автотранспортом під митним контролем з аеропортів і морських портів по території України. При здійсненні міжнародних автоперевезень ми можемо організувати вантажні авто перевезення « під ключ » — тобто, взяти на себе всі турботи з транспортування, митного оформлення, консолідації і так далі.

Автомобільні перевезення здійснюються власним транспортом компанії, а також із залученням національних і закордонних автоперевізників. Це дозволяє нам оперативно реагувати на запити клієнтів і здійснювати міжнародні перевезення автотранспортом практично будь-якого вантажу в найкоротші терміни. Вартість автомобільних перевезень обмовляється при оформленні замовлення, після чого фіксується в договорі і залишається незмінним аж до завершення перевезення.

Автомобільні перевезення від Helion Україна – це:


Оперативність

Надійність

Гарантія збереження

Пропонуємо повний комплекс супутніх послуг:

Страхування вантажів.
Митно-брокерські послуги.
Транспортно-експедиторські послуги
Зберігання на складі..
Мультимодальні перевезення – кількома видами транспорту.

Компанія Helion Україна має розгалужену партнерську мережу по всьому світу і є єдиною українською компанією у всесвітній мережі незалежних перевізників Lognet. Ми організуємо міжнародні перевезення в будь-яку країну з оптимальною вартістю.

У Вас занадто великий за габаритами і вагою вантаж, за який не беруться вітчизняні авіакомпанії? Це не проблема. Ми організуємо його перевезення в один з міжнародних європейських аеропортів (Амстердам, Франкфурт, Люксембург), консолідуємо і далі – в пункт призначення.

Наша команда має незаперечні переваги:

Ми консультуємо

Все, що Ви хотіли дізнатися про вантажні авіаперевезення, але не могли запитати, знає Геліон Україна.

Ми завжди на зв'язку 24/7/365

У нас не буває вихідних, Ви можете зателефонувати нам у будь-який зручний для Вас час.

Ми максимально оперативні

Ми цінуємо кожного клієнта, тому не змушуємо вас довго чекати. Дві години – і у вас є точний прорахунок запиту.

У нас низькі тарифи

Ми завжди пропонуємо найбільш вигідний для Вас варіант – найкоротший маршрут, підходящий вид транспорту. Ми хочемо, щоб кожен клієнт повертався до нас знову і знову.

Залишилися питання? Задайте їх нам!

+38-095-276-2919, +38-044-458-9182 vsemenets.vs@gmail.com