Helion Ukraine

Міжнародна авіадоставка

Ми пропонуємо послуги вантажних авіаперевезень з України.

Все, що потрібно від Вас це опис вантажу, знання кількості,

розміру упакованої продукції і пункту призначення.

Інше зроблять наші фахівці.

Запит на тариф

Здійснюємо міжнародні авіаперевезення:

  • Експортних, імпортних, транзитних вантажів;
  • Будь-якими національними або іноземними авіакомпаніями, які здійснюють рейси в Україну;
  • Регулярними або чартерними рейсами;
  • Через найбільші аеропорти країни: Бориспіль, Дніпро, Одесу, Львів.

Posts not found

Часті запитання

Що таке авіаційна вантажна накладна?

Це комплект документів на перевезення матеріальних цінностей повітряним транспортом, який складається з 3 примірників (оригіналів) і 9 копій (у тому випадку, якщо це типова авіаційна вантажна накладна) або з 3 примірників і від 6 до 11 копій (у тому випадку, якщо це основна авіаційна вантажна накладна).

Авіаційна вантажна накладна містить усі дані, необхідні кожному з учасників транспортування вантажу повітряним транспортом. У ній зазначаються найменування відправника і одержувача товару, перевізника, їх адреси, тариф на доставку продукції. Також передбачені графи для проставлення відміток кінцевим одержувачем про точність виконання інструкцій, визначених у документі, поля для внесення інформації про прийняття вантажу до відправки.

У накладній фіксуються характеристики товару – його вага, габарити, маркування, кількість, описи, інструкції про спосіб завантаження і розвантаження, заявлена цінність відправки, інформація про сплату зборів і їх платника.

Що таке Експортна декларація (EX-1)?

Це загальноприйнятий міжнародний документ, який підтверджує експорт товару. Декларація, яка повинна супроводжувати вантаж до самого кінця його слідування. При вивезенні вантажу з ЄС митниця ставить на нього штамп. Оригінал експортної декларації зі штампом пересилають відправнику вантажу, що дозволяє вантажовідправнику продати товар без сплати ПДВ.

У той же час цей документ дозволяє покупцеві товару уникнути сплати ПДВ при виїзді з ЄС.