Helion Ukraine

Helion Ukraine

Міжнародна транспортно-експедиторська компанія

  • Авіа
  • Море
  • Авто

Авіаперевезення

Ми співпрацюємо з провідними авіакомпаніями світу, і це дає нам можливість розробити максимально зручний для Вас маршрут.

Морські перевезення

Наша компанія здійснює морські вантажоперевезення у різні країни світу. Перевезення кораблями гарантує безпеку товару і спрощує доставку поштучних вантажів.

Автоперевезення

Ми здійснюємо автомобільні перевезення, як своїм транспортом, так і залучаємо до співпраці українських та зарубіжних автоперевізників. Це дозволяє нам оперативно реагувати на запити клієнтів і швидко здійснювати перевезення практично будь-якого вантажу.

Наші партнери

Більше ніж доставка

Наша компанія, незважаючи на свій молодий вік, має великий досвід успішних перевезень вантажів будь-якої складності. Наше основне завдання – зробити процес перевезення максимально комфортним і простим для клієнта.

Запит на тариф

Події

Як організувати міжнародні перевезення: основні правила, які потрібно знати

Якщо маршрут вантажу передбачає перетин державних кордонів — таке перевезення вважається міжнародним. Для того, щоб воно пройшло успішно, перевізнику необхідно мати відповідну кваліфікацію і дотримуватися усіх вимог. Нижче опишемо основні правила, які вимагають вашої уваги.

Зв'язатися з нами

  • Helion Ukraine У вас є до нас запитання?