Helion Ukraine

Чому краще перевозити тварин карго

Для багатьох з нас чотирилапий вихованець — це не просто а річ, а справжній член сім’ї. Тому, коли потрібно перевезти тварину в іншу країну, хочеться підійти до переміщення з усією відповідальністю і максимально убезпечити улюбленця. Розберімося, що потрібно враховувати при перевезенні тварин.

 

Які існують способи перевезення тварин

Тварин можна доставляти різними видами транспорту:

 1. Доставка на автомобілі — тварина транспортується в спеціальному боксі або в переносці. Це один з найбільш дорогих і довготривалих способів доставки.
 2. Доставка на поромі — як правило, використовується в комплексі з автомобільною доставкою при переправі на інший берег.
 3. Авіаперевезення — найшвидший і найпопулярніший спосіб доставки.

Багато хто з власників хотів би перевозити тварину поряд з собою в салоні, однак, найчастіше такий спосіб недоступний: сучасні транспортні компанії строго регламентують перебування тварин в салоні, постійно створюючи нові правила і обмеження. В салон можна взяти тільки невеликого вихованця, при цьому не рідкість випадки, коли тварині відмовляють в посадці посилаючись на порушення незначних правил. Рейс, природно, доводиться пропустити. На допомогу в таких випадках приходить перевезення тварин карго.

 

Переваги перевезення тварин карго

Перевезення карго — це доставка тварини в багажі без супроводу. При такому вигляді доставки відправник повинен оформити всі документи на перевезення, а одержувач просто забирає тварину після прибуття. Як правило, коли говорять про перевезення тварин карго, мають на увазі авіаперевезення. Обираючи такий спосіб доставки тварини, господар отримує наступні переваги:

 1. Швидка доставка. Навіть при міжконтинентальних перевезеннях тварині не доведеться переживати стрес від довгої розлуки з господарем.
 2. Відсутність обов’язкового супроводжуючого. Ви можете летіти окремо від свого вихованця, добиратися іншим видом транспорту, або замовити доставку тварини з-за кордону, не виїжджаючи з дому. Наприклад, якщо купуєте породистого кота або собаку в іноземному розпліднику.
 3. Комфорт. Відсіки для «живого вантажу» спеціально обладнуються: компанії стежать за температурою в салоні і безпекою вихованців.
 4. Низька ціна. Це найбільш доступний спосіб перевезення.
 5. Висока максимальна вага тварини. На відміну від інших способів доставки, карго можна перевозити вихованців вагою 50-75 кілограмів, або більше. Для порівняння, максимальна вага улюбленця, якого пропустять в салон більшість авіакомпаній — 8 кілограмів.

Варто зазначити, що перевезення тварин в багажі — це єдиний спосіб доставити їх до деяких країн. Наприклад, до Великобританії вихованця можна провезти тільки карго.

 

Як підготувати тварину до перевезення карго

Для того, щоб улюбленець легко переніс поїздку, почніть підготовку заздалегідь.

 • Оберіть переноску. Як правило, потрібно купувати контейнер, що підходить під стандарт IATA (International Air Transport Association — Міжнародна асоціація повітряного транспорту). Однак, у авіакомпанії можуть бути свої додаткові правила.
 • Щоб тварина зазнавала менше стресу, придбайте переноску заздалегідь і «познайомте» улюбленця з нею — покладіть в переноску улюблену ковдру та іграшки вихованця, дайте йому самостійно зайти переноску і облаштуватися в ній.
 • Проконсультуйтеся з ветеринаром. Він дасть поради щодо годівлі вихованця в день польоту і порадить безпечні заспокійливі в разі потреби.
 • Забезпечте тварину достатньою кількістю води на час перельоту.

 

Кому довірити перевезення тварини?

Найважливіше у відправці вихованця карго — вибір компанії, яка доставить тварину. Компанія з перевезення вантажів Helion Ukraine пропонує послуги міжнародного перевезення тварин — кішок, собак, тхорів і екзотичних вихованців. Вам достатньо повідомити габарити тварини, бажану дату прибуття і пункт доставки — ми самостійно підберемо оптимальний маршрут, підготуємо інформацію про необхідні документи, аналізи і щеплення, а також надамо підтримку на весь час доставки. Для того, щоб отримати консультацію та розрахувати вартість перевезення, телефонуйте: 095 276 29 19 або 099 666 25 94