Helion Ukraine

Як підготувати вантаж до перевезення різними видами транспорту

Коли Ви готуєте вантаж до відправлення, то очікуєте, що він приїде до пункту призначення неушкодженим. Для того, щоб вантаж не зіпсувався при транспортуванні, його потрібно правильно підготувати. Умовно можемо розділити цей процес на два великі етапи: підготовку самого вантажу та підготовку документів, які будуть його супроводжувати.

 

Підготовка вантажу до перевезення

Щоб вантаж успішно прибув в пункт призначення, приділіть достатньо уваги кожному пункту наведеного списку:

 1. Визначте характеристики вантажу: наскільки він крихкий, чи наділений яскраво вираженим запахом, або є токсичним. Залежно від властивостей вантажу, компанія, яка надає послуги з перевезення, зможе визначити для нього оптимальний метод транспортування і не пошкодити вантаж при доставці.
 2. Виберіть упаковку. Правильна упаковка  допоможе запобігти невеликих механічних пошкоджень, а також захистить товар від несприятливих зовнішніх чинників. При транспортуванні можуть використовуватися і комбінуватися наступні типи упаковки:
 • Безформна. До неї відносять пакети і мішки. Такий вид тари можна використовувати, якщо Вам достатньо захистити товар від пилу.
 • Одноразова м’яка упаковка. Така упаковка виготовляється з міцніших матеріалів, ніж попередній вид тари, тому здатна захистити вантаж не тільки від пилу, але і від вологи, а також від дрібних пошкоджень.
 • Бульбашкова плівка. Цей вид пакування додає вантажу додаткову амортизацію, тому він більш надійний в захисті від механічних пошкоджень. Використовується при упаковці крихких вантажів.
 • Картонна упаковка. Володіє меншими вологозахисними властивостями, однак, непогано захищає вантаж від пилу і механічних впливів.
 • Каркас з палетт або дерев’яної обрешітки. Така тара надійно підтримує продукти та зберігає їх цілісність при транспортуванні. Піддони також підтримують організоване завантаження на складі і в порту, завдяки чому економлять простір при перевезенні.
 • Стрейч плівка. Зазначений вид пакування використовується як додатковий спосіб упаковки, щоб зміцнити вже існуючу.

Фахівці компанії, яка надає Вам логістичні послуги, можуть надавати додаткові поради з пакування товару. Не нехтуйте порадами професіоналів в цьому випадку — вони збережуть цілісність Вашого вантажу.

 1. Нанесіть маркування на упаковку. Маркування вантажу повинно містити інформацію про одержувача, а також попереджувальні знаки, що вказують на правила зберігання та перевезення товару. Наприклад: «крихкий товар», «берегти від вологи», «не перекатувати», «не піднімати гаками».
 2. Цінні вантажі часто пломбують, щоб попередити відкриття упаковки, заміну наповнення або його фальсифікацію.

 

Підготовка документів для перевезення вантажу

До товарів, які відправляються за кордон і є предметом зовнішньоекономічної операції, потрібно докласти супровідні документи.

Обов’язкові документи, які повинні супроводжувати вантаж:

 • договір;
 • специфікація до договору поставки;
 • транспортна накладна. Вид накладної буде варіюватися в залежності від способу транспортування: авіаперевезення, перевезення морським транспортом і тд.

Також для різних видів вантажів можуть знадобитися додаткові дозвільні документи. наприклад, ветеринарний сертифікат при перевезенні тварин.

Не забудьте узгодити пакет документів з одержувачем вантажу — це допоможе йому правильно провести митне оформлення при отриманні і уникнути штрафів.

 

Вибір транспортної компанії

Один з найважливіших етапів підготовки вантажу до перевезення — це вибір логістичної компанії. Компанія з перевезення вантажів Helion Ukraine здійснює міжнародні перевезення з України всіма можливими видами транспорту: авіаперевезення, автоперевезення, доставка морським транспортом. Ми допомагаємо нашим клієнтам підготувати вантаж до відправлення, підготувати митну документацію і надаємо цілодобову підтримку.

Щоб отримати консультацію і розрахувати вартість доставки, телефонуйте: 095 276 29 19 або 099 666 25 94