Helion Ukraine

Які документи потрібні для перевезення тварин?

Загальний список необхідних документів для вивозу або ввезення собак, котів, тхорів, птиці, екзотичних тварин за кордон:

1. Електронна ідентифікація.

Імплантований під шкіру тварини мікрочіп повинен відповідати стандартам SO11784, SO11785.

Ідентифікація чітким тавруванням (тільки до 2011 року), після цього єдиним прийнятним способом ідентифікації є мікрочіп.

2. Ветеринарний паспорт міжнародного зразка (фото тварини, якщо її вік досяг 1 року).

3. Вакцинація проти сказу.

Лікар ветеринарної медицини робить відмітку у ветеринарному паспорті (назва вакцини, підпис, печатка, дата) після перевірки ідентифікації тварини. Термін дії вакцинації залежить від використаної вакцини і не може перевищувати 1 рік. Вакцинація повинна бути проведена тварині у віці від 3 місяців і не більше ніж за 1 місяць до виїзду. Особа, яка бажає провезти з собою тварину віком до 3 місяців має перед цим дізнатися у країні в’їзду, чи дозволяє вона в’їзд тварини без вакцинації.

3.1 Комплексна вакцинація проти інфекційних захворювань собак, тхорів, кішок.

4. Форма 1 ВЕТ, 1 ВЕТ (СНД), ветеринарний сертифікат. Форма видається Державною службою ветеринарної медицини не раніше, ніж за 3 дні до виїзду тварини за кордон, сертифікат видається Службою державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті протягом 10 днів.

5. Довідка про аналіз крові на титрування антитіл до вірусу сказу. Довідку необхідно отримати між 4 і 12 місяцем після вакцинації проти сказу. Вивчення взятої на аналіз крові повинно проводитися в акредитованій лабораторії, а вміст нейтралізуючих антитіл повинен становити не менше ніж 0,5 МО / мл.

6. Дегельмінтизація і інсектоакарицидна обробка тварини, засвідчені відміткою лікаря ветеринарної медицини у ветеринарному паспорті. Ці процедури повинні бути зроблені додатково між 48 і 24 годинами до від’їзду.

7. Довідка про те, що тварина не представляє племінної цінності.

8. Ліцензований контейнер для транспортування тварини, який надійно закривається.

9. Сертифікат імпорту.